עורך דין נזיקין באשדוד

יוסף בן דיין עורך דין נזיקין מומחה באשדוד

נזיקין – למה חשוב להיעזר בעו"ד?

הכרת החוק

עו"ד לענייני נזיקין מכיר את החוק ויודע להפנות את הלקוח לחקיקה הרלוונטית.

יש לזכור שחברות הביטוח, אותן מבקש הלקוח לתבוע, מצוידות בעורכי דין ואנשי משפט מנוסים המכירים את החקיקה בתחום הנזיקין ומניסיון רב בתחום, לא נראה כי הינן מעוניינות לשלם לתובע את מלוא נזקו, על מנת שהלקוח ימצא בעמדה שווה לחברות הביטוח יש להיות מיוצג על ידי עורך דין המכיר ומבין את החוק וכללי המשחק.

חסכון בזמן

לא תמיד ולא בכל מקרה יש צורך לתבוע את חברת הביטוח, לעיתים ניתן להגיע לתוצאה הרצויה באמצעות משא ומתן מול חברת הביטוח.

עו"ד לענייני נזיקין המכיר את סוגי המקרים השונים ויודע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח, יודע באילו מקרים ניתן לחסוך בזמן ולקבל את הפיצוי הטוב ביותר עבור הלקוח ומהר יותר.

גובה הפיצוי

עו"ד מנוסה המכיר את החוקים ויודע באילו סעיפים יוכל להשתמש בכדי לקבל את הפיצוי המירבי בעבור הלקוח יודע גם להגיש תביעה מקיפה אשר לא תחסיר כל פרט.

 

למשרד עורכי דין בן דיין יוסף ושות', ניסיון רב וכלים רבים בתחום דיני הנזיקין בכלל ונזקי הגוף בפרט, משרדנו ליווה לאורך השנים שורה ארוכה של תיקי מיוצגים הן בתחום תאונות הדרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ונזקי רכוש והשיג פיצויים גבוהים ביותר עבור לקוחותיו.

עורך דין בן דיין יוסף משמש כסגן יו"ר ועדת הנזיקין בלשכת עוה"ד מחוז דרום.

דברים שכדאי לדעת על עורך דין נזיקין (באשדוד)

במצבים שבהם מבוטח מעוניין בסיוע משפטי בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי, הוא פונה אל עורך דין נזיקין באשדוד. זאת לאור העובדה שכאשר אנשים מגיעים באופן עצמאי לוועדות הרפואיות השונות הם אינם מקבלים אישור לשיעור נכות בגובה הנכון התואם את מצבם. לכן האופציה הטובה ביותר לקבלת מלוא הזכויות ומלוא ההטבות היא להיעזר בעורך דין נזיקין באשדוד.

הוועדות הרפואיות במוסד לביטוח לאומי 

עו"ד זה מגיע עם הלקוח לוועדה, פורס בפני חברי הוועדה את כל המידע ואת כל הנתונים, מגבה את כל הנתונים גם באישור של רופא מומחה בנישה זו כמו אורתופד או רופא אף אוזן וגרון אשר מפרט את מצבו של החולה לאחר מחלה, תאונת עבודה או תאונת דרכים. הוא מוסיף את ההשלכות של המקרה על חיי היום יום של המבוטח וזאת כדי לקבל את שיעור הנכות הנכון שמגיע לו. 

תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה 

במקרים שבהם יש צורך להוכיח שתאונת עבודה היא גם תאונת דרכים, עורך דין נזיקין באשדוד מכין תביעה לחברת הביטוח ובה יש פירוט של השתלשלות המקרה. 

על פי הקביעה, תאונת דרכים שמתרחשת בעת הנסיעה מהבית למקום העבודה על פי המסלול הקבוע או בדרך חזרה על פי נתיב זה, מוכרת כתאונת עבודה. כמו כן אם התאונה אירעה במהלך יום העבודה כאשר העובד נסע לפגישה, או לביצוע כל משימה הקשורה לעבודה, גם תאונה זו נחשבת תאונת עבודה. 

פגישת יעוץ ללא עלות

מלאו את הפרטים הבאים

מכתבי תודה
עקבו אחרינו
עורך דין באשדוד
דיני נזיקין
מאמרים ומידע מקצועי בתחום נזיקין